Regulamin strony: https://kursebike.pl

Drogi Użytkowniku,
prosimy o zapoznanie się z regulaminem strony kursu i jego przestrzeganiem.

 1. Wszystkie lekcje video od stycznia 2022 r. są darmowe (planowane zakończenie publikacji lekcji video na stronie kursu to grudzień 2022r.). Nadal jest możliwość zakupu kursu i dostępu do wszystkich lekcji video od razu. Po otrzymaniu dostępu do specjalnej platformy z lekcjami, udostępnianie materiałów video osobom trzecim jest zabronione.
 2. Dajemy Ci gwarancję otrzymania wszystkich materiałów w zależności od wariantu pakietu kursu, który wybierzesz tj. samego poradnika, całego pakietu kursu: lekcje video + poradnik.
 3. Twoje dane osobowe po zalogowaniu się do lekcji kursu czy zapisu do newslettera są w pełni bezpieczne. Więcej na ten temat RODO przeczytasz w polityce prywatności, dostępnej na stronie kursu.
 4. Udostępnienie publiczne danych do logowania się do lekcji kursu (dotyczy osób, które zakupiły kurs) jest zabronione.
 5. Przesyłanie poradnika e-book osobom trzecim również jest zabronione.
 6. Kurs jest przeznaczony do użytku domowego i żadnej treści nie można udostępniać w internecie.
 7. Od stycznia 2022 r. kurs jest całkowicie darmowy i nie ma więcej możliwości jego zakupu.
 8. Wszystkie zasady zakupu, płatności, dostawy, gwarancji, zwrotu towaru są zawarte w regulaminie wyżej wymienionego sklepu internetowego.
 9. Po zakupie kursu nie będziesz obciążany w przyszłości żadnym stałym abonamentem. Nie ma żadnych dodatkowych opłat.
 10. Dostęp do materiałów video masz nieograniczony, pod warunkiem, że nie zrezygnujesz z kursu.
 11. Jeżeli zdecydujesz się zwrócić kurs, sprzedający zablokuje Ci możliwość dostępu do konta na stronie kursu: https://kursebike.pl, a tym samym dostępu do wszystkich materiałów.
 12. Linki odsyłające do stron internetowych, czy innych filmów dostępnych publicznie w internecie, jak np. YouTube są zabiegiem marketingowym / sprzedażowym. Są one również naszą indywidualną sugestią, za którą nie bierzemy odpowiedzialności. Ostateczną decyzję, o doborze komponentów do budowanego przez Ciebie ebike, pozostawiamy Tobie.
 13. Naruszenie regulaminu strony kursu ebike grozi usunięciem konta użytkownika.